Birželio mėn. Vilniuje vyks XIV-oji Europos trauminio streso tyrimų draugijos (ESTSS) konferencija „Trauma in Changing Societies: Social Contexts and Clinical Practice“

2015 m. birželio 10-13 d. Vilniuje vyks XIV-oji Europos trauminio streso tyrimų draugijos (ESTSS) konferencija „Trauma in Changing Societies: Social Contexts and Clinical Practice“.

Tai pati didžiausia ir reikšmingiausia traumų psichologijos srities tarptautinė konferencija Europoje. Vilniuje vyksiančios konferencijos programoje beveik 400 žodinių ir stendinių pranešimų, diskusijų ir praktinių užsiėmimų, kuriuose savo žiniomis dalinsis traumų psichologijos tyrėjai iš daugiau nei 30 pasaulio valstybių. Konferenciją Vilniuje kartu su ESTSS draugija organizuoja Vilniaus universitetas ir Lietuvos traumų psichologijos asociacija (LTPA).

ESTSS konferencija atspindės Europos psichotraumatologijos tyrimų ir praktikos įvairovę. Organizatoriai renginio dalyvius kviečia aptarti socialinį traumų kontekstą, įskaitant traumų pripažinimą ir socialinę pagalbą nukentėjusiems, bei sujungus šios srities ekspertų patirtį šviesti visuomenę apie psichologines traumas ir jų įveiką.

Konferencijoje taip pat daug dėmesio bus skiriama klinikinei praktikai. Nepaisant to, kad daugelis patyrusių sukrečiančius įvykius geba sėkmingai atsitiesti ir gyventi toliau, potrauminio streso sutrikimo našta tiek Europoje, tiek kitur pasaulyje auga. Stichinių nelaimių, smurto, nelaimingų atsitikimų ir kitų traumuojančių įvykių gausa visame pasaulyje rodo, jog šios srities profesionalai turi didžiulę atsakomybę teikti aukščiausio lygio pagalbą kenčiantiems nuo potrauminio streso sukeltų sunkumų.

Daugiau informacijos rasite konferencijos tinklalapyje: www.estss2015.eu