Nuotolinis seminaras „Advancement of internet-based interventions for trauma and stress-related disorders“

2023 m. gegužės 12 d., 13:00 – 14:30 val. vyks tarptautinis nuotolinis seminaras „Advancement of internet-based interventions for trauma and stress-related disorders“. Seminaras organizuojamas siekiant atkreipti dėmesį į naujų sprendimų poreikį teikiant psichikos sveikatos priežiūros paslaugas psichotraumatologijos srityje. Seminare dalyvaus ekspertai iš Lietuvos, Nyderlandų, Ispanijos ir Jungtinės Karalystės, kurie pristatys naujausias žinias apie internetinių intervencijų, skirtų su stresu susijusiems sutrikimams, kūrimą ir mokslinių tyrimų duomenis apie internetinių intervencijų veiksmingumą. Nuotolinį seminarą organizuoja Vilniaus universiteto Psichotraumatologijos centras, bendradarbiaudamas su Lietuvos traumų psichologijos asociacija (LTPA) ir Europos trauminio streso tyrimų asociacija (ESTSS). Seminaras vyks anglų kalba.

 

Seminaro programą galite rasti čia.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti nuotoliniame seminare paspaudus nuorodą:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_SFHzjdB-RymogSlRVPKACA

Seminaras bus įrašomas, tačiau įrašas po seminaro bus pasiekiamas tik užsregistravusiems dalyviams.

 

Seminarą organizuoja: Vilniaus universitetas.

Seminaro partneriai: Europos trauminio streso tyrimų asociacija (ESTSS) ir Lietuvos traumų psichologijos asociacija (LTPA).

 

 

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo (projekto Nr: 01.2.2-LMT-K-718-03-0072) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).