Nuotoliniai pirmo lygio EMDR mokymai

NUJAUTRINIMO AKIŲ JUDESIAIS IR PERDIRBIMO TERAPIJA (EMDR) – TYRIMAIS PAREMTA, VEIKSMINGA TRUMPALAIKĖ PSICHOTERAPIJA TAIKOMA ĮVAIRIUS SUTRIKIMUS TURINTIEMS ASMENIMS, KURIE SAVO GYVENIME YRA PATYRĘ SUKREČIANČIŲ ĮVYKIŲ

Rugsėjo 7 – 9 d. vyks EMDR Europe licencijuoti nuotoliniai trijų dienų Nujautrinimo akių judesiais ir perdirbimo terapijos (EMDR) pirmo lygio (Level 1) mokymai. Mokymai vyks anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą. Mokymus baigusiems dalyviams bus išduoti EMDR Europe pažymėjimai. Mokymai skirti visų sričių psichologams ir sveikatos sistemoje dirbantiems psichikos sveikatos specialistams – psichologams psichoterapeutams, gydytojams psichiatrams, psichiatrams psichoterapeutams, psichoterapeutams, medicinos psichologams.

Mokymų programą rasite čia.

 

EMDR KVALIFIKACIJA. Visą EMDR mokymų ciklą sudaro pirmo lygio (Level 1) EMDR mokymai su praktinėmis užduotimis, pažengusiojo lygio (Level 2) EMDR mokymai bei nustatytas skaičius supervizijų (10 val. po kiekvienų mokymų). Baigusiems pirmo lygio mokymus dalyviams bus sudarytos galimybės po mokymų ir toliau kelti EMDR taikymo kvalifikaciją ateityje planuojamose supervizijose ir EMDR Level 2 mokymuose. Visa tai suteiks galimybę gauti EMDR specialisto sertifikatą, kuris suteikiamas visą mokymų ciklą baigusiems specialistams.

INFORMACIJA REGISTRACIJAI. Kviečiame registruotis iki 2022 m. rugpjūčio 29 d. Mokymai vyks naudojant ZOOM platformą, anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą. Užsiregistravus į mokymus, per 3 d.d. gausite patvirtinimą el. paštu, kuriame bus pateikta informacija apie mokestį. Vietų skaičius ribotas.

Pirmo lygio EMDR mokymų kaina Pirmo lygio EMDR mokymų kaina LTPA nariams
400 EUR 350 EUR

REGISTRACIJA Į MOKYMUS: https://forms.gle/YqB8JcQo75arad4r8


 

APIE EMDR. EMDR yra tyrimais pagrįstas psichoterapinis metodas, skirtas potrauminio streso ir kitų psichikos sveikatos sutrikimų terapijai, kurį rekomenduoja daugelis tarptautinių organizacijų (pvz., Pasaulio sveikatos organizacija, Amerikos psichologų asociacija, Tarptautinė trauminio streso tyrimų asociacija). Dirbant su trauminiais prisiminimais ir kitomis neigiamomis gyvenimo patirtimis, EMDR naudojami standartizuoti protokolai ir procedūros, iš kurių viena yra bilateralinis sensorinis stimuliavimas (pvz., akių judesiai). Daugiau informacijos apie EMDR terapiją galite rasti EMDR Europe puslapyje.

MOKYMŲ LEKTORĖ. Dolores Mosquera yra psichologė, psichoterapeutė, akredituota EMDR Europe mokymų vedėja bei supervizorė. Jos specializacija – kompleksinis trauminis stresas, asmenybės sutrikimai ir disociacija. Dolores Mosquera yra Traumų ir asmenybės sutrikimų tyrimų instituto (INTRA-TP) Ispanijoje direktorė, yra išleidusi 15 knygų ir daugybę straipsnių apie asmenybės sutrikimus, kompleksines traumas ir disociaciją ir yra pripažinta šios srities ekspertė. 2017 m. Dolores gavo Davido Servan-Schreiberio apdovanojimą už išskirtinį indėlį EMDR srityje.